سایبان تبلیغاتی

 سایبان تبلیغاتی، یکی دیگر از رایج‌ ترین کاربرد های سایبان‌ های متحرک است. سایبان ها، سازه‌ های بسیار پرکاربرد هستند که از متریال هایی چون پارچه، فلز و غیره به‌ عنوان پوشش در آن‌ ها استفاده‌ شده و قابل نصب و اجرا در مکان‌ های متفاوتی هستند. این سایبان ها نیز راه‌ حلی بسیار ارزان و مؤثر برای تبلیغ یک محصول، برند و غیره در مغازه‌ ها و فروشگاه‌ ها هستند و علاوه بر ویژگی‌ های کاربردی خود، در نمایش برند شما نیز بسیار مؤثر واقع می شوند. این سایبان‌ ها دارای فضای کافی برای پوشش خود برای چاپ محتوا هستند و علاوه‌ بر کیفیت بسیار بالا، از دوام و مقاومت مناسبی نیز در برابر آسیب‌ های محیطی برخوردار می‌ باشند. این نوع سایبان ها را می‌ توان در ابعاد و اندازه های متفاوتی با توجه به متراژ محیط و سفارش کارفرما اجرا کرده و در طراحی و ساخت آن‌ ها نیز از بهترین و باکیفیت‌ ترین متریال ها به‌ کار برده می‌ شود.

کاربرد سایبان تبلیغاتی

این نوع سایبان ها دارای دو نوع دستی و برقی برای بازشو خود هستند و بدون شک راه‌ حلی مناسب برای جذب مشتری و تبلیغ برند یک محصول و یا فروشگاه می‌ باشند. سایبان تبلیغاتی پارچه‌ ای، یکی از رایج ترین سایبان‌ های تبلیغاتی استفاده‌ شده در مکان‌ های عمومی است و از جمله مهم‌ ترین کاربرد های این سایبان ها نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

سایبان تبلیغاتی مغازه و فروشگاه

مکان های عمومی همچون مغازه و فروشگاه، رایج ترین مکان‌ ها برای استفاده از این نوع سایبان ها هستند. این اماکن با استفاده از سایبان های تبلیغاتی، علاوه‌ بر تبلیغ برند و یا محصول خود و جذب مشتریان، با ایجاد سایه در بخش ورودی مغازه، فضای مناسبی را برای مشتریان خود جهت بازدید از ویترین مغازه فراهم آورده و از بارش باران و برف و همچنین تابش مستقیم نور خورشید نیز به بخش ورودی مغازه جلوگیری می نمایند.

سایبان تبلیغاتی کافی شاپ و رستوران

سایبان های اجرا شده در کافی‌ شاپ‌ ها و رستوران، علاوه‌ بر نقش دکوراتیو، دارای ویژگی‌ های کاربردی سایبان نیز بوده و هرگونه طرح، متن و لوگو نیز بر روی آن‌ ها قابل چاپ می‌ باشد.

انواع سایبان تبلیغاتی

این نوع سایبان ها با توجه به متریال به‌ کار رفته در ساخت پوشش آن‌ ها و همچنین نوع طراحی و اجرای خود، دارای انواع متفاوتی هستند که از جمله مهم‌ ترین آن‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سایبان تبلیغاتی پارچه‌ ای
  • سایبان تبلیغاتی فلزی
  • سایبان تبلیغاتی چتری
  • سایبان تبلیغاتی گنبد
  • سایبان تبلیغاتی ورودی
  • سایبان تبلیغاتی کالسکه‌ ای

سقف جمع شونده

مزایای سایبان تبلیغاتی

از جمله مزایای این نوع سایبان ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

تبلیغ برند

یکی از مهم‌ ترین مزایای استفاده از این نوع سایبان ها در اماکن عمومی، تبلیغ برند و جذب مشتری است. سایبان‌ ها از پوشش های بسیار باکیفیتی طراحی و ساخته می‌ شوند و انواع طرح، لوگو و متن و غیره بر روی آن‌ ها قابل چاپ می‌ باشد. این سازه ها گزینه بسیار مناسبی برای برندسازی و همچنین توسعه نام تجاری هستند.

قابل اجرا در ابعاد متفاوت

این نوع سایبان ها با توجه به متراژ محیط، قابل‌ اجرا در ابعاد و اندازه‌ های گوناگونی هستند.

دوام و مقاومت بالا

در طراحی و ساخت این سایبان ها، از پوشش ها و تجهیزات بسیار با کیفیتی به‌ کار برده می‌ شود و بنابراین از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند. پوشش پارچه‌ ای و فلزی این سایبان‌ ها، در برابر آسیب‌ ها و صدمات محیطی، دچار پوسیدگی، تغییر رنگ، خوردگی و زنگ‌ زدگی نشده و دارای سال‌ ها پایداری و دوام هستند.

قیمت مناسب و مقرون‌ به‌ صرفه

سایبان ها با توجه به ویژگی‌ های کاربردی خود و ایجاد سایه مناسب در بخش ورودی مکان‌ های عمومی، سبب نمایش برند نیز شده و همچنین به‌ عنوان یک عنصر دکوراتیو، از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

قابلیت جابجایی

این سایبان ها به‌ راحتی قابل حمل و جابجایی هستند و می‌ توانید آن‌ ها را در مکان دیگری نیز به‌ آسانی نصب و استفاده نمایید.

عوامل مؤثر بر قیمت خرید سایبان تبلیغاتی

عوامل و فاکتور های گوناگونی در تعیین قیمت خرید این نوع سایبان ها تأثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ ترین این عوامل می‌ توان به نوع پوشش این سایبان ها، کیفیت پوشش و تجهیزات، ابعاد و اندازه، شرکت تولید کننده، تخصص تیم اجرایی، نوع سایبان، نوع بازشوی سایبان و غیره اشاره نمود.


اینجا بخوانید: سایبان مراکز تجاری

در پایان

شرکت صنعتی هوبر در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان‌ ها و سقف‌ های متحرک مشغول به فعالیت بوده و آن ها را در کیفیت‌ های بسیار بالا و تنوع گسترده‌ ای از سبک و رنگ به مشتریان عرضه می‌ کند. شما عزیزان می‌ توانید جهت اطلاع از قیمت و چگونگی سفارش انواع سایبان تبلیغاتی، با شماره تلفن 02188607832 تماس حاصل نموده و راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *