سایبان متحرک مدت هاست که در ساختمان های مسکونی، تجاری، تفریحی و… استفاده می شود و در مدل ها، رنگ ها و طرح های مختلفی قابل تهیه است. این سایبان به دلیل سهولت در زمان باز و بسته شدن و تغییر زاویه آن در شرایط جوی مختلف، یکی از سازه های پر فروش است و می توان از آن به عنوان محافظ نور خورشید و همچنین بارندگی استفاده کرد.

سایبان متحرک

در ادامه این مطلب همراه با بررسی سایبان متحرک و انواع آن همراه ما باشید.

سایبان متحرک چیست؟

سایبان متحرک یک سازه نورگیر سقفی است که کاربردهای متفاوتی دارد. این نورگیر سقفی در حیاط خانه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، مغازه ها و… می تواند استفاده شود و نحوه باز و بسته کردن آن به صورت دستی و یا موتوری است.

سايبان متحرک در فصل های مختلف در برابر بارندگی، جلوگیری از ورود نور مستقیم خورشید به داخل محوطه و… کاربرد دارد. نصب و اجرای این سازه توسط تیم متخصص انجام می گیرد تا علاوه بر عملکرد مناسب آن، طول عمر بالایی نیز داشته باشد.

مزایای سایبان متحرک

از جمله مزایای این نوع سایبان ها عبارتنداز:

 • برخی از انواع سایبان متحرک را می‌توان جابجا کرد. برای مثال اگر شما برای باغ یا محوطه ویلای خود یک سایبان نیاز دارید می‌توانید از سایبان متحرک پایه‌دار استفاده کرده و هر زمان این سایبان را در قسمتی از محوطه باغ یا ویلا قرار دهید و از آن فضا لذت ببرید.
 • حتی اگر سایبان متحرک را در یک قسمت ثابتی قرار دهید باز هم با ریموت می‌توانید سقف سایبان را باز و بسته کنید. بنابراین اگر می‌خواهید قسمتی از محوطه باغ یا ویلا را به پارکینگ تبدیل کنید بهترین انتخاب سایبان متحرک است چون هر وقت که ماشین در باغ وجود نداشت می‌توانید سایبان را جمع کنید تا هم فضای محوطه زیباتر به نظر برسد هم این سایبان بیهوده در معرض شرایط محیطی به ویژه نور خورشید قرار نگیرد.
 • کارایی سایبان متحرک بسیار زیاد است. شما می‌توانید برای بالکن، باغ، رستوران، کافی شاپ، پارکینگ و یا حتی برای راه‌اندازی گلخانه کوچک از سایبان متحرک استفاده کنید.
 • اگر ساختمان شما به گونه‌ای ساخته شده است که نور زیادی وارد محیط داخلی می‌شود و در تابستان گرمای هوا شما را اذیت می‌کند، می‌توانید قسمت جلویی ساختمان دقیقاً در قسمتی که نور خورشید می‌تابد را یک سایبان متحرک نصب ‌کنید و در تابستان این سایبان را باز بگذارید تا از ورود بیش از اندازه نور خورشید به ساختمان جلوگیری کردند. ولی در زمستان که نور خورشید کم می‌شود سایبان را جمع کنید تا فضای داخلی روشن‌تر به نظر برسند.
 • حتی شما می‌توانید از سایبان متحرک برای محافظت از برخی گیاهان در محوطه در برابر اشعه تند خورشید استفاده کنید. برای مثال اگر یک حوض یا استخر در باغ یا ویلا دارید و در کنار حوض یا استخر گلدان‌های گل چیده شده است که نسبت به نور خورشید حساس هستند، می‌توانید در بالای حوض یک سایبان متحرک قرار دهید و موقع غروب آفتاب آن را ببندید.

انواع سایبان متحرک

سایبان متحرک از نظر عملکرد انواع مختلفی دارد که باید بر اساس فضا، نوع مناسب آن اجرا شود. هر مدل سایبان متحرک برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر ایجاد یک سرپناه ایمن برای افراد و تجهیزات، فضایی به دور از نور خورشید را نیز فراهم می کند. پرکاربردترین انواع سایبان متحرک عبارتند از:

 • سایبان بازویی دستی

یکی از انواع سایبان متحرک، سایبان بازویی است که شامل دو بازو مفصلی و فنرها برای باز و بسته شدن می باشد. سایبان بازویی از دو نوع دستی و برقی تشکیل شده است که سایبان بازویی دستی، با یک لنگ که یک سر آن به داخل سایبان وصل است و انتهای آن در دسترس شما برای چرخاندن لنگ است، با چرخاندن آن، بازوهای سایبان پارچه را باز و بسته می کنند.

سایبان بازویی برقی مشابه با سایبان بازویی دستی است با این تفاوت که مجهز به یک موتور می باشد و به جای استفاده از میل لنگ، یک کلید برای باز و بسته شدن آن قرار دارد. این سایبان را می توان با استفاده از کنترل از راه دور یا نصب برنامه در تلفن همراه کنترل کرد.

بر روی سایبان بازویی برقی می توان سنسورهای هوشمندی را نصب کرد تا در شرایط آب و هوایی نامساعد، به طور خودکار باز و بسته شود. سنسورهای هوشمند این سایه بان شامل سنسور وضعیت خورشید، سنسور وزش باد، سنسور باران و… می باشند.

 • سایبان کالسکه ای

یکی دیگر از انواع سایبان متحرک، سایبان کالسکه ای است که برای ورودی ها و پنجره های تکی مناسب می باشد. این نوع سایبان را صاحبان مشاغلی همچون فروشگاه ها، هتل ها، مغازه ها و… استفاده می کنند و ظاهر زیبا و مدرنی را به ساختمان می بخشد. سایبان متحرک کالسکه ای با ایجاد سایه و محافظت از اشخاص و وسایل، قابل اجرا در دو نوع برقی و دستی می باشد که مدل برقی قیمت بالاتری دارد.

بادبان

 • بادبان

بادبان ها از انواع سایبان قابل حمل هستند که از شما و وسایل شما در برابر آفتاب سوزان محافظت می کنند. با استفاده از این مدل سایبان، یک منطقه سایه دار و آرام ایجاد خواهد شد و به شما این امکان را می دهد آن را به هر مکانی که مدنظر دارید انتقال دهید. برای یک برنامه ورزشی در حیاط خانه یا یک پیک نیک در طبیعت، بادبان را به شما پیشنهاد می دهیم و فضایی خنک را برای شما فراهم می سازد.

همچنین بادبان ها به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانند سرپناهی برای کل فضای باز مد نظر شما باشند. این محصول برای کسانی که قصد دارند محصولات خود را در فضای باز بفروشند نیز گزینه مناسبی است زیرا نصب و اجرای آن نیز آسان است.

 • سایبان چتری

سایبان چتری یکی دیگر از مدل های سایبان متحرک است که می توانید در اطراف حیاط، باغ و کنار استخر خود از آن بهره مند شوید. نصب این سایبان در کنار استخر و آفتاب گرفتن در تابستان پیشنهاد می شود و نصب آن هم آسان است. سایبان متحرک چتری در اندازه های بزرگ تر نیز برای زمانی که می خواهید یک مهمانی و جشن در فضای باز داشته باشید، عالی است.

 • سایبان پارکینگ قابل حمل

استفاده از یک سایبان پارکینگ برای خودرو که قابل حمل هم باشد، یک انتخاب عاقلانه و ارزشمند است و از آفتاب سوختگی خودروی شما جلوگیری می کند. این نوع سایبان متحرک در اندازه های مختلف، قابل تهیه است و از خودروی شما در مقابل آفتاب سوزان و بارندگی ها جلوگیری می کند.

 • سایبان تبلیغاتی پاپ آپ

یک نوع سایبان هم به اسم سایبان تبلیغاتی پاپ آپ شناخته می شود که برای کسب و کارهای کوچک تا مشاغل بزرگ جهت فروش مستقیم محصولات استفاده می شود. سایبان تبلیغاتی پاپ آپ بازاریابی و فروش محصول را آسان تر می کند و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی همچون چاپ بنر، مقرون به صرفه می باشد.

 • سایبان متحرک کشویی

سایبان  کشویی به گونه ای طراحی می شود که با رفتن به سمت عقب به صورت کشویی بسته می شود و با کشیدن به سمت جلو، باز می شود. باز و بسته شدن سایبان متحرک کشویی می تواند با استفاده از موتور و یا به صورت دستی باشد. این سایبان هزینه محافظت و نگهداری پایینی دارد، قابل بستن در شرایط نامساعد هوایی است و قابل اتصال بر دیوار یا سقف هم می باشد.

 • سایبان متحرک تاشو

سایبان تاشو در محوطه های بزرگ و کوچک قابل استفاده است و حتی می توان از آن در داخل بالکن هم استفاده کرد. استفاده از سایبان متحرک تاشو به شما کمک می کند از پارکینگ، استخر و حیاط خانه خود بیشترین استفاده را ببرید و از سایه آن به میزانی که مناسب است استفاده کنید.

 • سایبان دو طرفه

سایبان دو طرفه دارای دو بال است و سایه گسترده ای را در فضای نصب شده ایجاد می کند. با استفاده از این مدل سایبان دیگر نیازی نیست که دو سایبان مجزا بخرید و در اصل با یکبار هزینه کردن، دو سایبان خواهید داشت. کنترل سایبان متحرک دو طرفه اینگونه است که می توانید یکی از طرف ها یا هر دو طرف را باز کنید.

 • سایبان بالکن

برای استفاده بهتر از فضای بالکن منزل یا محل کار خود، سايبان متحرک نصب کنید زیرا این سازه می تواند سایه ای برای قرار دادن مبلمان، گلدان ها و وسایل ضروری را ایجاد کند. همچنین برای گذراندن اوقات فراغت هم انتخاب مناسبی است بدون آنکه نور آفتاب شما را اذیت کند.

سایبان پوششی

سایبان پوششی یا سایبان دکوراتیو، یکی دیگر از محصولات بسیار خاص تولید شده در شرکت صنعتی هوبر است. سایبان های پوششی تحت عنوان سایبان های دکوراتیو و تزیینی نیز شناخته می‌ شوند و اغلب جهت یک المان دکوراتیو در هتل‌ ها، کافی‌ شاپ‌ ها و غیره مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این سایبان‌ ها از طراحی و نمای بسیار شیک و مدرن برخوردار هستند و به‌ طور معمول برای ایجاد سایه در محیط‌ های کوچکی دارای کاربرد می‌ باشند. این نوع سایبان های متحرک به‌ صورت کاملاً سفارشی قابل طراحی و ساخت در سبک‌ ها و تنوع گسترده‌ ای از طرح و رنگ هستند و علاوه‌ بر عملکرد به‌ عنوان المان دکوراتیو، جهت ایجاد سایه نیز دارای کاربرد می‌ باشند. در طراحی و ساخت سایبان‌ های پوششی نیز به‌ طور معمول از پارچه‌ های بسیار مقاوم و با کیفیت همچون اکریلیک و پلی استر به کار برده می‌ شود و این سایبان ها در برابر آسیب‌ هایی چون بارش برف و باران، باد و طوفان، تگرگ، اشعه یووی، تابش مستقیم آفتاب و غیره بسیار مقاوم هستند. از جمله ویژگی‌ ها و مزایای استفاده از سایبان پوششی نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قابلیت عملکرد به‌ صورت اتومات
 • قابل طراحی و اجرا در انواع اماکن عمومی
 • تنوع گسترده در رنگ و طرح
 • کیفیت، دوام و مقاومت بسیار بالا
 • عملکرد به‌ صورت سایبان و المان دکوراتیو
 • افزایش فضای خدمات‌ دهی در مکان‌ های عمومی
 • افزایش ارزش زیبایی محیط

سایبان متحرک هوشمند

این نوع از سایبان های متحرک دارای قابلیت بازشو به‌ صورت هوشمند هستند. به این صورت که عملکرد باز و بسته شدن سایبان های متحرک به‌ صورت برنامه‌ ریزی‌ شده انجام شده و در ساعات خاصی از شبانه‌ روز می‌ توانند باز و بسته شوند. از جمله تجهیزات قابل استفاده در سایبان‌ های متحرک هوشمند نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

سنسور های باد و باران

این سنسور ها در سایبان‌ های متحرک، دارای واکنش‌ های خاصی جهت محافظت از سازه های متحرک هستند و نصب و اجرای آن‌ ها بر روی این سازه‌ ها، می‌ تواند سبب افزایش دوام و طول عمر آن‌ ها شود.

سنسور های باد، دارای حساسیت نسبت‌ به وزش باد و طوفان در محیط هستند و در صورت وجود باد، واکنش نشان داده و سبب بسته شدن سایبان های متحرک می‌ شوند. سنسور های باران نیز دارای حساسیت به بارش باران و برف هستند و در هنگام آغاز بارندگی، واکنش مناسب را جهت جمع شدن سایبان متحرک نشان می‌ دهند. هر ۲ سنسور باد و باران به کار برده شده در سایبان های متحرک، از کیفیت و مقاومت مناسبی برخوردار هستند و قابل‌ استفاده در انواع سایبان های متحرک می‌ باشند.

سیستم روشنایی

یکی دیگر از تجهیزات استفاده‌ شده در سایبان های متحرک هوشمند، انواع سیستم و تجهیزات روشنایی است. این تجهیزات علاوه بر افزایش زیبایی در سایبان‌ های متحرک، روشنایی لازم را در شب و هوای ابری ایجاد نموده و از دوام مناسبی نیز برخوردار هستند.

سایبان بالکن

راه‌ های افزایش طول عمر سایبان متحرک

سایبان های متحرک دارای انواع متفاوتی همچون سایبان متحرک ساده و سایبان متحرک برقی و اتومات هستند و هر کدام نیز از طول عمر متفاوتی برخوردار می‌ باشند. عوامل بسیار گوناگونی در افزایش طول عمر انواع سایبان متحرک تاثیرگذار هستند که از جمله این عوامل می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود:

تمیزکاری و مراقبت

یکی از مهم‌ ترین عوامل تاثیرگذار در افزایش طول عمر سایبان متحرک، تمیزکاری مداوم این نوع سایبان‌ ها، نگهداری و استفاده درست از آن‌ ها می‌ باشد. در طراحی و ساخت سایبان های متحرک از متریال‌ های گوناگونی همچون چوب، پارچه و غیره استفاده شده و بررسی مداوم پوشش ها و تجهیزات و جمع‌ آوری گرد و خاک، برگ، گل‌ و لای از روی آن‌ ها می‌ تواند سبب افزایش طول عمر این نوع از سازه‌ ها شود.

مراقبت از بدنه و پوشش

مراقبت از بدنه و پوشش سایبان های متحرک و جلوگیری از هر گونه آسیب به آن‌ ها، می‌ تواند سبب طول عمر سایبان های متحرک شده و از آسیب‌ هایی چون گسترش پوسیدگی، خوردگی، شکستگی و غیره در آن جلوگیری نماید. جهت افزایش طول عمر سایبان‌ های متحرک و محافظت از بدنه آن‌ ها نیز می‌ توانید از انواع حسگر های حساس به باد و باران در نوع برقی آن‌ ها استفاده نمایید.

استفاده از متریال با کیفیت

استفاده از مواد اولیه در طراحی و ساخت پوشش، تجهیزات و یراق آلات، از دیگر عوامل تأثیرگذار و بسیار مهم در افزایش طول عمر سایبان های متحرک می‌ باشد.

استفاده از مواد شوینده مناسب

جهت افزایش طول عمر سایبان های متحرک، بهتر است از مواد شوینده‌ مناسب و با کیفیت برای شستشو و تمیز کردن این نوع سازه ها استفاده نمایید. زیرا استفاده از شوینده های نامناسب، می‌ تواند علاوه‌ بر آسیب به پوشش‌ هایی چون پارچه در سایبان‌ های متحرک، سبب ایجاد زنگ‌ زدگی و خوردگی در تجهیزات و یراق آلات آن شده و بنابراین طول عمر سایبان های متحرک را نیز کاهش دهد.

ساختار سایبان متحرک

ساختار سایه بان متحرک

این سازه با استفاده از موتوری که نصب شده است، باز و بسته می شود و اگر موتوری در آن وجود نداشته باشد، فرقی با سایبان ثابت ندارد. موتور سایبان متحرک دو نوع می باشد، موتور توبولار و موتور برقی ساید که هر کدام از این موتور ها دارای ویژگی های مختص به خود می باشند.

کاربرد موتور برقی توبولار برای سایبان هایی است که استفاده کمتری دارند و حداکثر نیم ساعت به نیم ساعت باز و بسته می شوند. اگر احتمال می دهید که از سایبان متحرک خود زیاد استفاده خواهید کرد، موتور توبولار انتخاب مناسبی نیست زیرا با استفاده زیاد، داغ می کند.

موتور توبولار دارای ظرفیت های مختلف شامل 30، 60، 80، 100، 120، 140 نیوتون می باشد. این موتور در حین باز و بسته شدن سایبان صدایی تولید نمی کند و از دیگر ویژگی های آن می توان به ایمن بودن و همچنین ضدسرقت بودن آن اشاره کرد.

موتور برقی ساید نسبت به موتور توبولار طول عمر بالاتری دارد و هر چقدر هم که سایبان را باز و بسته کنید، این موتور آسیب نمی بیند. موتور ساید به اسم موتور زنجیر دار هم شناخته می شود که خود شامل دو نوع معمولی و یو پی اس دار می باشد.

در نوع معمولی موتور برقی ساید یک زنجیر خلاص کن قرار دارد که می توان آن را باز و بسته کرد و در نوع یو پی اس دار موتور علاوه بر اینکه زنجیر خلاص کن را دارد، مجهز به سیستم برق اضطراری هم می باشد.

اجرای سایبان متحرک

اجرای سایبان بر اساس طول، عرض، تعداد بازوهای تکیه گاه و… انجام می شود. در زمان ساخت سایبان باید میزان تحمل باد، موتور مورد نیاز برای سایه بان، تکیه گاه و موارد دیگر بررسی شوند تا تمام استانداردهای لازم در طراحی و ساخت رعایت گردد. به همین دلیل توصیه می شود برای نصب و اجرا سایبان متحرک از افرادی که دوره های حرفه ای را در این زمینه گذرانده اند کمک بگیرید.

جزئیات اجرای سایبان متحرک

از جمله جزئیات اجرای انواع سایبان متحرک، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سایبان های متحرک برقی در مقایسه با سایبان های دستی، از عملکرد بسیار راحت‌ تری برخوردار هستند و قبل‌ از اجرا باید نوع اجرای سایبان از لحاظ عملکرد توسط کاربر مشخص شود.
 • اندازه‌ گیری دقیق محل نصب سایبان‌ های متحرک در افزایش کارایی و همچنین بازشوی آن ها بسیار تأثیرگذار است.
 • کیفیت و مرغوبیت تجهیزات به‌ کار رفته در ساختار سایبان های متحرک، در دوام و طول عمر این سازه‌ ها بسیار تاثیرگذار می‌ باشد.
 • هرچه جنس پوشش و تجهیزات موجود در سایبان‌ های متحرک، از مرغوبیت بالاتری برخوردار باشند، بنابراین مقاومت آن در برابر آسیب‌ ها و صدمات محیطی نیز افزایش خواهد یافت.
 • نصب و اجرای سایبان های متحرک، بسیار تخصصی بوده و نیازمند دقت و حساسیت بالایی است. بنابراین بهتر است توسط متخصصان و تکنسین‌ های با تجربه در این حرفه اجرا شوند.

خرید سایبان متحرک

آپشن های قابل استفاده در سایبان متحرک

از جمله آپشن هایی که در سایبان متحرک بکار می رود عبارتنداز:

سیستم زهکشی

یکی دیگر از آپشن های قابل نصب در سایبان‌ های متحرک، سیستم زهکشی است. زهکشی در سایبان‌ های متحرک با توجه به طراحی خود، آب حاصل از بارش باران و برف را به سطح زمین هدایت نموده و با جلوگیری از تجمع آن بر روی پوشش سایبان های متحرک، سبب افزایش دوام و طول عمر سازه می‌ شود.

سیستم‌ های سرمایشی و گرمایشی

سایبان های متحرک دارای قابلیت نصب انواع سیستم‌ های سرمایشی و گرمایشی در فضای داخلی خود هستند و این تجهیزات، هیچ‌ گونه آسیبی به ساختار سایبان‌ و عملکرد آن‌ ها وارد نکرده و علاوه‌ بر آن دمای مناسبی را در فصول گرم‌ و سرد ایجاد می‌ کند.

خرید سایبان متحرک

برای طراحی و خرید سایبان متحرک از مجموعه هوبر می توانید با مراجعه به وب سایت، با مشاوران و کارشناسان بخش فروش در تماس باشید. همکاران ما در این مجموعه، آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان می باشند.

لازم به توضیح است خرید این نوع سایبان نیازمند اطلاعات دقیقی در این زمینه می باشد و بهتر است قبل از خرید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

شرکت هوبر با سال ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع سقف متحرک پارچه ای، سقف برقی، سایبان متحرک، پرگولا و… توانسته است محصولات با کیفیت تضمینی و هزینه اجرای مناسب را به مشتریان تحویل دهد و در جلب نظر مشتریان خود موفق عمل کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با کارشناسان ما در هوبر تماس حاصل نمایید.


سوالات متداول

سایبان متحرک چیست؟

سایبان متحرک در مدل ها، رنگ ها و طرح های مختلف در ساختمان های مسکونی، تجاری و تفریحی به دلیل سهولت در زمان باز و بسته شدن،تغییر زاویه آن در شرایط جوی مختلف و محافظت از محیط در برابر تابش نور خور شید و بارندگی مورد استفاده قرار می گیرند.

چند نوع سایبان متحرک در هوبرتک اجرا می شود؟

انواع سایبان متحرک از جمله سایبان بازویی دستی، سایبان کالسکه ای، بادبان، سایبان چتری، سایبان پارکینگ قابل حمل، سایبان تبلیغاتی پاپ آپ، سایبات متحرک کشویی و سایبان متحرک تاشو در هوبرتک به مشتریان گرامی ارائه می شود.

آیا سایبان های متحرک هوبرتک شامل گارانتی می شوند؟

هوبرتک سقف متحرک خود را در دو بخش و به مدت 5 سال و 2 سال گارانتی می کند. شروع بازه زمانی ضمانت نامه از تاریخ نصب محاسبه می گردد.

ضمانت نامه 5 ساله برای پارچه و موتور سیستم سقف متحرک و 2 ساله برای سازه، قطعات حرکتی، پوشش رنگ سازه و پروفیل آهنی در نظر گرفته شده است.

سایبان متحرک چه مزایایی دارد؟

قابلیت حمل آسان، اشغال فضای کم، تنوع بالا، سایبان متحرک ریموت کنترل دارد، تعمیر و تعویض آسان، قابل استفاده در محیط های مختلف مثل حیاط و پارکینگ تا کافی شاپ و رستوران ها

12 دیدگاه ها

  • سلام و وقت بخیر
   عوامل متعددی در تعیین قیمت سایبان های متحرک تاثیر گذار هستن. از جمله نوع متریال به کار رفته، محل اجرای سایبان متحرک، ابعاد و اندازه آن و… به همین جهت توصیه می شود جهت اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما در هوبر با شماره 0218807832 تماس حاصل نمایید.

  • سلام
   حدود ۴۰۰ متر سایبان متحرک در مجموعه گردشگری نیاز دارم. قیمت را اعلام بفرمایید. با تشکر

  • سلام و وقت بخیر
   عوامل متعددی در افزایش طول عمر سایبان متحرک دخیل هستند، سایبان متحرک اجرا شده توسط هوبر دارای 5 سال گارانتی نیز می باشند. توصیه می شود در صورت عدم استفاده طولانی مدت، توسط افراد متخصص سایبان متحرک خود را بررسی و سرویس نمایید.

  • سلام و وقت بخیر
   توصیه ما در هوبر برای پارکینگ و ایجاد سایه روی اتومبیل استفاده از سایبان متحرک می باشد. شما دوست عزیز همچنین می توانید جهت اخذ مشاوره رایگان می توانید با شماره 02188607832 تماس حاصل نمایید.

  • سلام و وقت بخیر
   یکی از بهترین انتخاب ها برای پارکینگ استفاده از سایبان متحرک می باشد. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان در این خصوص دارید تنها کافیست با کارشناسان ما در هوبر با شماره 02188607832 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *