blog

در روزهای بهار یا تابستان که هوا بسیار دلپذیر است بیشتر ما تمایل داریم که عمده زمان خود را در فضای باز بگذرانیم و از هوای خوب  و نور خورشید لذت و بهره ببریم.

 در این شرایط نوعا رستوران یا کافی شاپ هایی که تراس بزرگ یا روف گاردن داشته باشند توجه ما را جلب می کنند. اما با تمام این ویژگی ها با سرد شدن و یا حتی گرم شدن زیاد هوا و رسیدن زمستان یا اوج تابستان شرایط بسیار متفاوت می شود. با استفاده از سقف متحرک تراس شما  می توانید در تمام طول سال از سقف تراس و پاسیو خود استفاده کنید و مشتریان شما می توانند در روزهای آفتابی و برخی نیز از تراس رستوران شما لذت ببرند.
تراس در ساختمان های مسکونی بصورتی هستند که عموما فاقد سقف بر روی خود هستند و به جهت قوانین شهری امکان مسقف نمودن انها با مصالح معمول ساختمانی وجود ندارد. سقف متحرک تراس یکی از راه حل ها برای داشتن یک سایبان یا سقف موقت در فضای بالکن ساختمان می باشد.
سقف متحرک پارچه ای در تراس را می توان با استفاده از یک ریموت کنترل به صورت برقی باز کرد تا فضای زیرین خود را مسقف نماید. و در حالت عدم نیاز ان را به راحتی جمع اوری نمود.
وجود نورهای LED در زیر پروفیل های الومینیومی سقف متحرک در شب نورپردازی مناسبی برای فضای تراس بوجود می اورد. نورپردازی گسترده در زیر سقف متحرک نوری یکنواخت را بریا همنشینی خانواده در فضای تراس ساختمان مسکونی مهیا می نماید.

سقف متحرک تراس در تمام فصول
با استفاده از سقف متحرک تراس شما می‌توانید در تمام طول سال از سقف تراس و پاسیو خود استفاده کنید و مشتریان شما می‌توانند در روزهای آفتابی و روزهای برفی از تراس محوطه شما لذت ببرند . با استفاده از فناوری نوین و مقرون به صرفه سقف متحرک برقی و سایبان‌های جمع شونده ، شما می‌توانید حیاط خود را به وسیله سقف و دیوار متحرک بپوشانید و فضای باز محیط خود را به فضای قابل کنترل تبدیل کنید و در تمام طول سال از آن بهره ببرید . می‌توان سیستم سقف متحرک را در تراس یا پاسیو شما اجرا کرد تا از مشتری‌های شما در برابر تغییرات آب و هوایی محافظت کرد و فضای لوکس و کاربردی برای محوطه کسب و کار شما اجرا کرد . 

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*