blog


بالکن و ایوان ساختمان از جمله فضاهایی است که به دلیل سرپوشیده نبودن بهره گیری از آن آسان نبوده و به همین جهت استفاده از انواع سقف های متحرک برای سرپوشیده کردن و محفوظ کردن در مقابل باران و آفتاب توصیه می شود. سقف متحرک در انواع مختلفی قابل پیاده سازی بوده .

سقف متحرک بالکن یا تراس یک محصول بی نظیر است که برای کسب و کارهایی مانند رستوران و کارهایی که نیاز به پوشش در برابر باران و آفتاب دارند گزینه خوبی محسوب می شود. البته این مدل از سقف ها برای منازلی که دارای بالکن های بزرگ هستند و نیاز است که دارای سقف باشند بی نظیر است. سقف متحرک بالکن در جنس و مدل های مختلف طراحی می شود که بر اساس نوع کاربری مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از اسم این محصول پیداست، سقف قابلیت جمع شدن و بسته شدن دارد
انواع سقف متحرک بالکن :
سقف متحرک شیشه‌ای یا پلی‌کربنات :
یکی از مدل های سقف متحرک بالکن، از نوع شیشه ای یا پلی کربنات است. این مدل از سقف ها معمولاً برقی طراحی می شوند و می توان از آن برای فضای باز رستوران ها، حیاط ویلاها و حتی بالکن های منزل نیز استفاده کرد. این سقف ها به شکلی طراحی می شوند که در واقع دیوارهای محفوظی در مقابل همه شرایط آب و هوایی هستند و این موقعیت فراهم است که حداکثر بهره وری از فضا صورت بگیرد. موضوع دیگر اینکه شیشه به کار رفته در این مدل بسیار ایمن است که معمولاً بهترین کیفیت را دارد .
سقف متحرک پارچه‌ای :
نوع دیگری از سقف متحرک بالکن وجود دارد که پارچه ای هستند. این مدل از پارچه از جنس pvc  بوده و بازدهی خوبی دارند و برای مکان هایی که دارای بارندگی کمی هستند گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. این مدل از سقف ها با نورپردازی و لامپ های خاص تزیین شده و به زیبایی فضا می افزاید. نوع طراحی این سقف ها بسیار جالب است.
سقف متحرک برقی بالکن :
سقف متحرک بالکن برقی یکی از مدل های اتوماتیک است که تنها با ریموت یا با یک کلید باز و بسته می شود. این مدل از سقف ها طراحی مخصوص به خود را دارند و معمولاً نیاز به نیروی برق برای اجرا است و در صورت قطع بودن برق، سقف اجرا نمی شود اما از آنجایی سطح کاربری آن بسیار آسان است برای مکان های تجاری به خصوص رستوران ها و ویلاهایی که دارای آلاچیق هستند استفاده می شود. خرید سقف متحرک بالکن مدل برقی بیشترین تقاضا را به خود اختصاص می دهد. 


 

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*