blog

سقف متحرک پلی‌کربنات

سازه سقف اتوماتیک متحرک تلسکوپی ترکیبی از آلومینیوم و آهن است و جنس رویه سقف متحرک بنا بر نیاز مشتری می تواند از جنس پلی کربنات و یا پلگسی گلس یا شیشه باشد، با توجه به وزن پایین تر پلی کربنات از لحاظ قیمت نسبت به سازه های شیشه ای مناسب تر هستند. این سازه مناسب برای استخرها،گلخانه ها و رستوران ها است.

blog

سقف متحرک تراس

در روزهای بهار یا تابستان که هوا بسیار دلپذیر است بیشتر ما تمایل داریم که عمده زمان خود را در فضای باز بگذرانیم و از هوای خوب  و نور خورشید لذت و بهره ببریم.

blog

سقف متحرک روف‌گاردن

درباره روف گاردن
روفگاردن یا گرین روف فضاهای سبزی هستند که در سطوح بالای ساختمان های مسکونی ، صنعتی و تجاری که برای تفریح ، فضای بازی، سایه و پناهگاه ، تولید غذا ، کنترل دما، بهبود معماری و ایجاد محیط مناسب زندگی برای پرندگان و یا به سادگی به عنوان یک منطقه سبز طراحی شده است.چنین باغ‌هایی در مقیاس بزرگ می‌توانند بر آب و هوا و محیط زیست منطقه تاثیر گذاشته و آن را بهبود بخشند.

blog

سقف متحرک رستوران

به دلایل مختلف از قبیل استفاده از فضای روباز رستوران ها و افزایش ظرفیت سالن ها و همچنین لذت بردن از مناظر زیبای آسمان و سرپوشیده شدن آن در روزهای بارانی، سقف های متحرک طراحی و تولید شده اند.

blog

سقف متحرک بالکن


بالکن و ایوان ساختمان از جمله فضاهایی است که به دلیل سرپوشیده نبودن بهره گیری از آن آسان نبوده و به همین جهت استفاده از انواع سقف های متحرک برای سرپوشیده کردن و محفوظ کردن در مقابل باران و آفتاب توصیه می شود. سقف متحرک در انواع مختلفی قابل پیاده سازی بوده .

blog

سقف متحرک پارکینگ


از دیگر کاربرد های سقف متحرک می‌توان به سقف متحرک پارکینگ اشاره کرد که به منظور بهره‌گیری هرچه بهتر از فضا ساخته و طراحی شده‌اند .

blog

سقف متحرک برقی


این سقف ها بیشتر با کاربری در بالکن ها با ارتفاع زیاد طراحی و ساخته می شوند معمولا به صوت یک  طرفه باز و بسته می شوند. اجرای این مدل از سقف ها نیازمند توجه زیادی است چرا که علاوه بر زیبایی و کاربری مناسب باید دارای مقاومت و استقامت مناسب در برابر شرایط جوی و محیط های مرطوب و بارانی باشد .

blog

سقف متحرک اتوماتیک


سقف های متحرک از زمان شروع انقلاب صنعتی در قرن نوزدهم وجود  داشتند اما هم اکنون انواع مختلفی از طرح ها و کاربردهای این سازه می بینیم که  به مرور زمان و با پیشرفت علم، سقف های متحرک اتوماتیک نیز وارد بازار شدند. این محصولات در انواع مختلفی همچون مات، فلزی، شفاف و شیشه ای ساخته می شوند.

blog

سقف متحرک کشویی

سقف کشویی متحرک سازه متناسب با انواع فضا همچون حیاط، پاسیو، بالکن، استخر و رستوران بوده که با عنوان سقف متحرک تلسکوپی نیز شناخته می شوند.